Футболіста з Хмельниччини вигнали з клубу за поїздку в Санкт-Петербург

Футбольний клуб «Агробізнес» з містечка Волочиськ, який грає в Першій лізі, вигнав свого футболіста Ігора Сікорського через поїздку в Санкт-Петербург.

Про це йдеться на сайті клубу.

“Прикро, але сьогодні футбол – це політика. Коли в Україні війна і з передової привозять важкопоранених та убитих, ледь не щодня у різних куточках України ховають Героїв, українська футбольна громадськість не може стояти осторонь, ніби це її не стосується. Вищеназваний гравець демонстративною подорожжю до Росії дискредитував свій клуб, який підтримує українську армію, допомагає бійцям на передовій, в якому кожен футболіст має змогу займатись своєю улюбленою справою, дякуючи захисникам України, що зберігають в Україні мирне життя.

В цей час, коли він в екіпіровці нашої команди відпочивав у країні-окупанті, лише за один день з передової переправили дев’ять важкопоранених бійців, ще двоє загинули. ФК Агробізнес вважає неприпустимим, щоб цей футболіст був гравцем нашого клубу. Футбольний клуб «Агробізнес» в односторонньому порядку розриває контракт з Ігорем Сікорським”, – йдеться у заяві ФК.

Футбольний клуб посилається на порушення футболістом пункту 3.1.7 розділу 3 (Права та обов’язки сторін), за яким він має “всебічно сприяти збереженню і підвищенню престижу Клубу і команди, не допускати дій, що завдають шкоди їх репутації”.

ФК Агробізнес вважає неприпустимим, щоб цей футболіст і надалі залишався гравцем клубу.

Скріншот фото ФК «Агробізнес»
https://zaxid.net/news/

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*