У суботу, 20 листопада, відбувся матч «Поділля» – «Краматорськ». На 21 хвилині Олег Веремієнко забив м’яч у сітку воріт суперника – 1:0. На 34 хвилині «Поділлю» вдалася неймовірна атака, в результаті Мораренко забив другий гол. «Краматорську» в меншості вдалося відіграти один м’яч на 87 хвилині. Матч завершився з рахунком 2:1. Тепер «Поділля» має в активі 23 бали та посідає поки 10 місце. А наступний матч проведе 27 листопада в Житомирі проти «Полісся».

У чемпіонаті України з футболу в другій лізі групі «А» дунаєвецький «Епіцентр» свій поєдинок проводив 21 листопада в Бучі Київської області, де зустрічався з ФК «Любомир» зі Ставища. Дунаєвчани зазнали несподіваної поразки з мінімальним рахунком 1:0. Тепер дунаєвецький «Епіцентр» готується до заключного матчу в 2021 році, після якого команда піде на зимовий відпочинок. І цю гру дунаєвчани проведуть 26 листопада вдома, коли в гості до них завітає «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки Київської області.