Футбольний “Епіцентр” з Дунаєвець не зумів стати Чемпіоном України серед аматорів

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

В серії післяматчевих пенальті команда поступилась суперникам з Сумщини.

Суперник наших земляків – ФК “Вікторія” з Миколаївки на Сумщині. Команда досвідчена в аматорських змаганнях, ще й підсилена досвідченими гравцями з досвідом гри в українській Прем’єр Лізі. Чого лише варто ім’я Володимира Аржанова.

Матч подарував море емоцій уболівальникам. Голи були на будь який смак, а інтрига не покидала майданчик до останніх секунд.

3:3, з таким рахунком команди закінчили основний час. В додатковий, на останній хвилині першого екстратайму вперед вийшли футболісти “Вікторії” але на перших хвилинах екстратайму другого дунаївчани рахунок зрівняли. Отже 4:4 і команди почали бити післяматчеві пенальті.

Перший удар гравців “Епіцентру” воротар відбив. Другий теж… Четвертим ударом налякали горобців над стадіоном. Суперники ж були більш точними і з рахунком 3:1 переможцями в серії пенальті та аматорському чемпіонаті України стала команда “Вікторія”.

Клуб з Дунаєвець нам залишається чекати на осінь в Другій лізі Чемпіонату України, де з новим стадіоном та оновленою командою він дебютує в професійних змаганнях. Бажаєм удачі!