Габінет, – “Комендантську годину запроваджувати не будем, а всіх вірян прошу залишатись вдома”

Габінет, – “Комендантську годину запроваджувати не будем, а всіх вірян прошу залишатись вдома”
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Про це сьогодні голова ОДА сказав під час онлайн-брифінгу.

Він зазначив, що 9 квітня відбулося засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації, на якому прийнято рішення, що окремі області Західної України повинні запровадити обмежувальні заходи щодо пересування людей у найближчі дні. Решта регіонів можуть у добровільному порядку приймати подібні рішення.

“Що стосується Хмельницької області, то ситуація у нас із захворюваністю на коронавірус є кращою від інших областей. Тому такого рішення (про обмеження пересування – НГП) не приймалося. Наша комісія ТЕБ і НС працює в цілодобовому режимі і, якщо збільшуватиметься кількість хворих, це питання буде розглянуто”, – наголосив очільник краю.

На­ос­та­нок, го­ло­ва Хмель­ницької ОДА при­ві­тав ка­то­ли­ків із Ве­ли­коднем та по­ба­жав усім ві­ря­нам різ­них кон­фе­сій за­ли­ша­ти­ся вдо­ма.

Станом на 10 квітня у Хмельницькій області облікується 18 лабораторно-підтверджених випадків Covid-19, 8 з них – мешканці Хмельницького, 5 лікуються в стаціонарі інфекційної лікарні, 3 – амбулаторно (вдома).

Як відомо, на Закарпатті, Львівщині і Волині ухвалено рішення про введення максимального обмеження пересування з 13 години 11 квітня до 6 ранку 13 квітня з метою стримати поширення інфікування коронавірусом. 

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *