Габінету подобається його посада і в мери Хмельницького він не хоче

Габінету подобається його посада і в мери Хмельницького він не хоче
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет запевнив, що не збирається балотуватися на посаду міського голови Хмельницького. Про це він заявив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Я маю певні амбіції і мені подобається та посада, яку зараз займаю. Це масштабність ухвалення рішень. Адже є багато проблем, які ще необхідно вирішити: це — ліси (саме під моїм керівництвом був запроваджений електронний обіг деревини комунальними лісгоспами), природо-заповідні території, покращення функціонування обласної лікарні (є напрацювання, щоб відкрити інфекційне відділення на 50 ліжок на базі наркодиспансеру), будівництво інфраструктурних та соціальних об’єктів (дороги, школи, дитячі садочки, стадіони), вища освіта (питання укрупнення комунальних вищих навчальних закладів)”, – пояснив очільник області.

Водночас Габінет висловив думку, що голови обласних державних адміністрацій повинні відгравати ключові роль у політичних процесах, зокрема брати участь у формуванні виборчих списків на місцевих виборах.

“З моєї точки зору, саме голови обласних державних адміністрацій повинні відгравати ключові роль у названих вами політичних процесах. Тому що, приміром, у виборчі списки потрапили б люди, за яких не було би соромно проголосувати”, – наголосив він.

Як відомо, лідер “Слуги народу” Олександр Корнієнко наголосив, що партія висуватиме своїх кандидатів у мери у всіх обласних центрах України.

Читайте також: Дві дівчини з Хмельницького загинули в ДТП на Вінниччині

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *