Гнітюча тиша хмельницьких ринків на карантині. Фото. Відео

Гнітюча тиша хмельницьких ринків на карантині. Фото. Відео
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Закриті ворота, порожні торгові площі та прилеглі вулиці – життя на трьох найбільших непродовольчих ринках Хмельницького завмерло і зупинилося. Орієнтовно, на 16 днів, пише podillyanews.com.

Напередодні запровадження “карантину зимових канікул”, як акуратно назвали у владі зимовий локдаун, у спільнотах підприємців тривали гарячі дискусії щодо запровадження додаткових карантинних обмежень задля недопущення поширення COVID-19 на території держави.

Підприємці обурювалися, чекали, що в уряді таки змінять рішення і дозволять їм працювати з дотримання всіх необхідних вимог безпеки. Проте…

Попри те, що обговорювалася інформація, що непродовольчі ринки, нібито за домовленістю із владою, працюватимуть у штатному режимі (у соцмережах навіть оприлюднювали лист від імені голови ГО “Асоціація Хмельницьких ринків” та його виконавчого директора, де про це йшлося), офіційної інформації від влади щодо дозволу на роботу місць торгівлі непродовльчими товарами не надійшло.

Тож, навчені досвідом карантину вихідного дня, підприємці, схоже, таки не ризикнули порушити озвучені владою обмеження, аби не отримати обіцяні штрафи. І життя на ринках міста завмерло.

Як виглядають місця торгівлі у перший день локдауну, показали у фото та відео.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *