Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 липня

Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 липня
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Кабінет міністрів проголосував за продовження адаптивного карантину в Україні до 31 липня. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду.

“Проектом акту пропонується продовжити на території України та регіонів з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах карантин до 31 липня 2020 року. Також ми пропонуємо ввести додаткові ознаки щодо нашого карантину і щодо заходів. Головне – це завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я. Якщо вона перевищує 50% – то треба посилювати карантин. Потім, середня кількість тестувань, яка проводиться. Вона встановлюється зараз на рівні не менше 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів. Потім коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Показник динаміки зростання випадків інфікування”, – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він зазначив, що це показники, які будуть давати змогу чітко відслідковувати ситуацію на території кожного регіону в умовах адаптивного карантину.

“Якщо погіршуються в тому чи іншому регіоні, відповідно, ці ознаки, то рішенням комісії регіональної ТЕБ та НС ухвалюється рішення щодо посилення або щодо пом’якшення карантинних заходів з урахуванням подання головного санітарного лікаря в тому чи іншому регіоні”, – додав Максим Степанов.

Проект акту проголосували з доопрацюванням з секретаріатом Кабінету міністрів України.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *