Кабмін схвалив заходи з соціальної підтримки українців під час карантину

Кабмін схвалив заходи з соціальної підтримки українців під час карантину
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Кабінет міністрів схвалив низку рішень щодо соціальної підтримки людей під час карантину, введеного в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі за підсумками ухвалення рішення, передає УНН.

“Уряд проголосував за низку рішень, спрямованих на соціальну підтримку людей під час карантинних заходів”, – повідомив очільник уряду.

З його слів:

  • Виплати соціальної допомоги, які були призначені раніше, будуть продовжені на період карантину та 30 днів після цього без звернення особи до відповідних установ.
  • Отримувачам соціальної допомоги, які пропустили строк переогляду, виплати не будуть зупинятися до закінчення терміну дії карантину.
  • З 10 квітня цього року запроваджується інформаційна платформа “Допомога поруч” для надання підтримки та соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим незахищенним категоріям громадян з боку місцевої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *