Учора, 19 листопада, Наглядова рада національного конкурсу «Молодіжна столиця України» визначила 10 міст-фіналістів. Окрім Хмельницького до фіналу увійшли Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Чернівці.

«Перший етап відбору був складний і неймовірно мотивуючий для усієї Наглядової Ради. Усі 48 міст продемонстрували ріст у порівнянні з попередніми роками, динаміку в своєму розвитку і новий рівень діалогу молоді і муніципалітетів», – розповідають у оргкомітеті .

При відборі фіналістів було враховано всі аспекти життєдіяльності молоді: інфраструктура, доступ до спортивних і культурних об’єктів, можливість брати участь в процесі прийняття рішення, існування молодіжних консультативно-дорадчих органів, підтримка молодіжних ініціатив, існування громадського бюджету, де підтримуються молодіжні проєкти.

Вже за місяць відбудеться фінальний етап конкурсу. Делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді будуть аргументувати чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року.

«Другий етап – ми запрошуємо представників від 10 міст-лідерів, які набрали найвищі бали, і вони публічно захищають свої пропозиції. З презентаціями, з можливістю розказати членам комісії трошки більше про свої міста та поставити запитання членам комісії», – каже заступник міністра молоді і спорту Олександр Ярема.

Нагадаємо, що цього року  на конкурс надійшло 48 заявок з 21 областей, серед яких 11 з обласних центрів і 22 з міст обласного та районного значення.

У 2019 році «Молодіжною столицею України» є місто Кам’янець-Подільський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *