Буревій, який ввечері 5 серпня пронісся над Кам’янцем-Подільський, зачепив фортецю і зірвав накриття башти Ласької.

Як повідомив Вдало.інфо директор музею-заповіднику Олександр Заремба, дерев’яні конструкції накриття віднесли більше ніж на 25 метрів і кинуло на дах пристінного корпусу, пошкодивши і його дах.

«Вночі працівники фондів музею, сектору старий замок та інших відділів евакуювали експонати, щоб уберегти їх від замокання. Вже працюємо над ліквідацією наслідків», – зазначив Заремба.

Фото: Олександр Заремба
Фото: Олександр Заремба

Станом на сьому ранку інформаційно-довідкова служба 15-05 прийняла від кам’янчан більше 200 дзвінків, – інформує прессектор міськради.

Зафіксовано повалені дерева і обірвані дроти на вул. Героїв Небесної сотні, 30 років Перемоги, Гагаріна, Північній, Хмельницьке шосе, Драгоманова-Лесі Українки, Данила Галицького-Огієнка, Годованця-проспект Грушевського, Пушкінській, Хмельницькій, Короленка-Черняхівського, на Панівецькій, Кулика, Суворова, Підзамчі, Торговій площі, Свідніцького, Смотрицькій.

Зірвано дахи на Вокзальній, Хмельницькій, по провулку Новий.

Протікають дахи на Лесі Українки, Розвадовського, Данила Галицького, Шевченка, Героїв Небесної сотні, 30 років Перемоги, по провулку Семінарський, на Пушкінському узвозі.

Проблеми з газопостачанням – на вул. Зарванській.

І звернення продовжують надходити.

Кам’янець-Подільська міськрада просить повідомляти про всі надзвичайні ситуації за тел. 0687771505, а головне – зберігати спокій. Оперативний штаб працює в безперервному режимі.

Читайте також: Де у Хмельницькому вимкнуть світло 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *