Цієї суботи служба екотаксі “Volta” презентувала електромобілі, які відтепер обслуговуватимуть кам’янчан. Про це інформує сайт міської ради.

Наразі це – 16 авто марки «Nissan Leaf». Однак надалі заплановано поповнити автопарк ще півсотнею таких машин. «На сьогодні ринок електромобілів розвивається швидкими темпами. Але флагманом таких недорогих і легких в обслуговуванні авто все ж таки залишається «Nissan Leaf». Вони одними із перших з’явилися на ринку. Тому сьогодні є технічна можливість їх і ремонтувати, і обслуговувати», – говорить радник міського голови Володимир Хмелюк.

Як повідомив керуючий “Volta” Олександр Похольчук, служба таксі працюватиме цілодобово, паралельно розвиватиметься та набиратиме команду. Викликати авто можна на сайті http://volta.taxi/ або за тел. 067 900 0 900. Тариф: посадка – 18 грн, проїзд містом – 8 грн за один кілометр, за містом – 12 грн.

Автори проєкту зазначають, що основна увага приділяється сервісу, охайності водіїв і комфорту.

«За такими ініціативами – майбутнє. Приємно, що Кам’янець-Подільський став одним із перших міст, де запрацювало повноцінне електротаксі, – каже міський голова Михайло Сімашкевич. – Тому залишається лише подякувати авторам проєкту за таку екологічну, європейську новинку в нашому місті!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *