“Місто, що дихає Різдвом” – під таким гаслом цьогоріч у Кам’янці-Подільському проходитиме цикл різдвяно-новорічних свят. Програму заходів представили у міській раді.

Театральні виставки, літературні зустрічі, ярмарки, резиденції Святого Миколая, різдвяні концерти, дзвінкі колядки, щедрівки і не тільки, все це очікуватиме на кам’янчан та гостей міста. Спостерігати за цим дійством можна буде до кінця грудня та весь початок січня.

Розпочали представлення різдвяно-новорічних свят із відкриття виставки малюнків  учнів дитячої художньої школи “Різдво Христове на порозі” , що розташувалася у стінах міськради. Представлені дитячі роботи сповнені казки та дива, відтворюють святковий настрій і розповідають про символи давньої української обрядовості.  

Також презентували частину різдвяного репертуару і вихованці народної дитячо-юнацької хорової капели “Журавлик”. А представники Духовної Ради міста, серед яких і виконавці з Домініканської Республіки та Мексики,  заспівали іспанських колядок.

Вже 19 грудня на дітлахів та дорослих очікуватиме відкриття резиденції «Святого Миколая», з 22-26 грудня проводитимуться новорічні ранки для дітей, 25 грудня можна буде подивитися різдвяний концерт народної дитячо-козацької хорової капели «Журавлик» і ще багато всього цікавого готується для кам’янчан та гостей міста. Детальну програму очікуйте від міського голови Михайла Посітка.

Попереду, кажуть, ще  цікавіше.

Читайте також: До 25 січня у Хмельницькому діятиме Різдвяний ярмарок: чого чекати на святі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *