Кавування Зеленського, Симчишина та компанії. Рішення суду

Кавування Зеленського, Симчишина та компанії. Рішення суду
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні, 19 червня, Хмельницький міськрайонний суд розглянув адмінпротоколи щодо порушення карантинних вимог президентом України та ще шістьма особами.

Серед них – голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет та міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, повідомляє видання “Є”.

В складених адмінпротоколах йдеться про те, що вони порушили під час робочого візиту президента до Хмельницького вимоги карантину. Попри заборону приймати клієнтів у приміщеннях закладів громадського харчування, високопосадовці зайшли до однієї із кав’ярень на Проскурівській і випили там кави.

На суд відповідачі не з’явилися.

Наразі справу очільника Хмельницької ОДА Дмитра Габінета суд вже розглянув та оголосив вирок, призначивши йому штраф за порушення правил карантину 17 тисяч гривень. Також він має сплатити 400 гривень судового збору.

Вирок суду поки не набув законної сили та може бути оскаржений.

Адмінпротокол щодо міського голови Олександра Симчишина також розглянули. І за рішенням суду призначили 17 тисяч штрафу та 400 гривень судового збору.

Щодо рішення по адмінпротоколу на президента Володимира Зеленського – суд прийняв рішення звернутися до Верховного суду, щоб той розтлумачив штрафувати чи не штрафувати Зеленського через недоторканність президента.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *