Керівників ОСББ запрошують на безкоштовне навчання

Якщо Ви зацікавлені в налагодженні ефективної роботи ОСББ, формуванні збалансованого кошторису, покращенні фінансової дисципліни, бажаєте дізнатись як правильно організувати роботу з неплатниками, моделі організації договірних відносин, стосунки з постачальниками комунальних послуг, тоді запрошуємо Вас взяти участь в серії безкоштовних навчальних тренінгів для керівників ОСББ.

Перший навчальний тренінг «Налагодження роботи та поточна діяльність ОСББ» відбудеться 12 грудня (четвер) 2019 року о 14:00, за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1, кімната 203 зал засідань (2-й поверх, приміщення управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради).

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Група учасників формується до 25 осіб в порядку черговості реєстрації. Зацікавлені представники ОСББ мають підтвердити свою участь у тренінгу зазначивши ПІБ та посаду особи, яка візьме участь у тренінгу.

Контактна особа у Хмельницькій області – Вячеслав Третяк, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку, тел. 066-7120198, 067-3830149, vyacheslav.tretyak@undp.org та Богдан Малінський – голова ГО “Хмельницька обласна асоціація ОСББ”, тел. 067-2638181.

Тренінги проводиться в рамках проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), детальніше про проект за посиланням www.houses.in.ua за підтримки ГО «Хмельницька обласна асоціація ОСББ» та управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

Всі учасники після проходження курсу лекцій отримають практичні Посібники та Сертифікати від Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

За матеріалами Хмельницької міської ради

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*