Клуб «Гран-Прі» – фітнес для вибагливих

Зняття обмежень пов’язаних із пандемією коронавірусу знову повернуло людей в спортзали та на стадіони.

Фото https://ua.grand-prix.ua/

Якщо Ви хочете долучитися до когорти тих, хто турбується про своє здоров’я та зовнішній вигляд – запрошуємо Вас у фітнес-клуб “Гран-Прі” https://ua.grand-prix.ua/

Фітнес для вибагливих – це основний принцип роботи закладу. Під одним дахом розташовано десятки місць для занять різноманітними видами спорту. Тренажерний зал, заняття танцями, йога та пілатес, аеробіка та аквааеробіка, єдиноборства, ігрові види спорту та басейн – все це доступно як для індивідуальних так і для групових занять.

До Ваших послуг не тільки ідеальні умови для фітнесу, а й досвідчені тренери. У «Гран-Прі» працюють одні з найкращих тренерів України. Про них розказує преса, вони присутні на телебаченні, їх ставлять в приклад. Це люди, які присвятили своє життя щоденним тренуванням – майстри спорту, переможці численних змагань. Справжні чемпіони та тренери чемпіонів!

Особлива увага в клубі до дітей. Є аквазона для наймолодших та різноманітні напрямки для старших – карате, акробатика, капоейра, хіп-хоп, муай-тай, художня гімнастика, сквош теніс та бадмінтон.

До послуг відвідувачів клубу «Гран-Прі» і ресторан. Адже збалансоване, повноцінне харчування, це запорука гармонійного спортивного розвитку та здоров’я.

Доповнить Вашу досконалість в усьому салон краси, де прекрасні майстри та сучасне обладнання роблять SPA-напрямок клубу неймовірно актуальним не тільки для власних клієнтів, але і для всіх мешканців центральної частини Києва.

Обрати відповідний вид спортивної діяльності та зручний для Вас час занять Ви можете за телефонами:

230-20-00; 230-20-01

Чи завітавши до нас за адресою: місто Київ, вул. Володимирська, 101 або на нашому сайті grand-prix.ua

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*