У грудні цього року у Хмельницькому запрацює новий автобусний маршрут загального користування №3 сполученням: «Озерна – Філармонія», – повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.

Автобуси маршруту №3 курсуватимуть від обласної філармонії вулицями Кам’янецькою, С. Бандери, Озерною, П. Мирного та у зворотньому напрямку. З Озерної автобус курсуватиме в напрямку філармонії, розвертатиметься на транспортній розв’язці, на мосту, що на вулиці Кам’янецькій. Далі – за маршрутом.

Як зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко, на маршруті їздитимуть великогабаритні автобуси ХКП «Електротранс».

«Додатковий автобусний маршрут запроваджено для максимального забезпечення перевезення пасажирів, зокрема жителів мікрорайону Озерна. Завдяки тому, що новий маршрут короткий, лише до центру міста, буде більш щільний графік руху транспорту, – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко. – Міська рада працює над збільшенням кількості маршрутів, які обслуговуються великогабаритним транспортом. Це передбачає програма розвитку міського пасажирського транспорту. Крім маршруту №3, автобуси великої пасажиромісткості курсуватимуть і на маршруті №2».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *