Колишня хмельницька журналістка, ведуча “5-го каналу” постраждала в ДТП у Києві

Колишня хмельницька журналістка, ведуча “5-го каналу” постраждала в ДТП у Києві
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

ДТП під градусом просто в центрі Києва. Як наслідок, ведуча “5 каналу” Вероніка Ухалкова – у лікарні. На місці аварії перебувала кореспондентка “5 каналу” Ірина Шевченко.

На місці ДТП перебуває брат Вероніки. Він повідомив, що вона в лікарні у стані середньої тяжкості. Більше нічого нині не відомо.

Вероніка Ухалкова

Як розповіли свідки, ДТП сталося на перетині вулиць Івана Павла Другого та Тверський тупик. Вероніка спускалася по вулиці Івана Павла Другого. У цей момент з Тверського тупику вилетів Porsche Cayenne на великій швидкості, ударив авто, за кермом якого перебувала Вероніка. Також постраждала машина іншого учасника подій.

Водій Porsche Cayenne намагався утекти, однак його зупинили інші водії, які заблокували виїзд. За словами свідків, було видно, що чоловік напідпитку.

“Була тягнучка легенька, і він вилетів, ударив Mitsubishi. Він не гальмував. Вже далі Mitsubishi відкинуло на нашу машину. Далі він поїхав, не думав зупинятися. Почав пропонувати без поліції вирішити”, – розповідає Сергій, потерпілий.

Олександр каже, що про гроші не думали. Наголошує – не можна допустити, щоб люди в такому стані їздили по місту.

“Хлопці не дають від’їхати 2,5 години від місця ДТП” – говорить Сергій, якого називають винуватцем ДТП.

Поліцейський на це йому зазначає, що вони на місці лише 1,5 години. Однак Сергій не погоджується.

“Я бачив, що хулігани врізалися. Приїхала поліція і хоче прикрити своїх друзів”, – також додав чоловік.

Вероніка Ухалкова народилася в Хмельницькому. Роботу на телебаченні розпочала з 12 років  – ведучою дитячих та молодіжних телепрограм на місцевому телебаченні.  Пізніше працювала кореспондентом та ведучою найрізноманітніших телевізійних проектів. У 2006 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер документального кіно та телебачення». З 2005 року працює на  «5 каналі». 

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *