Конфлікт між лікарями області на фоні боротьби з епідемією

Конфлікт між лікарями області на фоні боротьби з епідемією
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Не встигла громадськість обговорити звернення голови Асоціації лікарів Хмельницької області  Анатолія Побережного до влади, як на підставі цього звернення розгорівся конфлікт.

Лікар-анестезіолог Шепетівської лікарні Олег Довгань, про якого у своєму зверненні згадував Анатолій Іванович, дав свою відповідь на власній сторінці у Фейсбук. Питання у пана Довганя викликав пасаж, де згадувалось саме про нього:

Не без емоцій, але на це пан Олег відповів так:

Допис одразу поширився в інтернеті і отримав багато коментарів. В переважній більшості люди підтримують шепетівського лікаря. Анатолій Побережний чи будь хто від нього в дискусію не вступав, хоча люди неодноразово відмічали його сторінку в Фейсбук у коментарях.

На підтвердження слів Олега Довганя можна подивитись його минулий пост за 4 квітня, коли ситуація із самоізоляцією тільки розпочиналась. Ми виставимо лише декілька фото з життя тих людей, які першими встали проти загрози, що стоїть перед нами усіма і побажаємо їм самим здоров’я і терпіння і щоб не було жодних конфліктів у їхній, такій важливій завжди, а зараз тим більше, справі.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *