Консалтинг: регіональна специфіка та глобальні тенденції. Регіональний форум

16 листопада у м. Хмельницькому відбулась унікальна подія для галузі консалтинг Подільсько-Буковинського регіону – форум «Консалтинг: регіональна специфіка та глобальні тенденції». Форум було організовано Центром інформаційної підтримки у м. Хмельницькому, заснованим на базі ГО «Громадський рух «Нова економічна політика», у рамках ініціативи ЄС #Eu4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.
Форум тривав 1 день та включив у себе 3 основних частини:

  • 1 блок – вивчення проблематики сектору. Під час цього блоку аналітик ГО Агенції сталого розвитку АСТАР Світлана Каритун презентувала аналітичний огляд ринку консалтингових послуг регіону. Він був сформований на основі опитування малого і середнього бізнесу та консультантів з чотирьох областей: Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Чернівецької. Далі у форматі відкритого мікрофону учасники форуму могли висловити своє бачення проблематики розвитку консалтингового сектору та почути фахові коментарі експертів-спікерів заходу.
  • 2 блок – лекційний. До уваги учасників було представлено тематичні виступи експертів щодо фінансових ресурсів у консалтингу, роботи з клієнтами, інструментів налагодження системного бізнесу, створення і запуск ефективної системи продажів.
  • З блок – воркшопи тренерів: «Як продавати послуги? – створюємо додану вартість», «Як співпрацювати консультантам з міжнародною технічною допомогою?», «Рієлторський консалтинг: ріст на угод на 300%».

Працювали з учасниками троє фахових експертів:

⦁ Оксана Тюпа – сертифікований тренер, професійний фандрейзер, серійний підприємець, партнер Startup Network, офіцер з фандрейзингу Rotary Україна&Білорусь, співзасновник всеукраїнського проекту «Lets Do It Ukraine! Зробимо Україну чистою разом!», партнер рекрутингової агенції “Снайпер”, власниця «Школи Рекламних Технологій», амбасадорка «Міжнародної амбасади жінок-підприємців», голова БФ «Клуб Дивосвіт»;

⦁ Наталія Кузьмінова – ріелтор, директор агенції нерухомості, бізнес-тренер, авторка блогу для ріелторів zametkibrokera.com, авторка технологій «Як продати 9 з 10 об’єктів за 2 місяці», «Агенція нерухомості як система, що планово генерує угоди», розробник програми для ріелторів FermaCRM;

⦁ Лора Апасова – стратег, MSE/МРА/РМ, експертка програм HORIZON 2020 та EACEA (EX2017D308381), керуюча Проектно-Інвестиційною Групою «Інвестиційні Стратегії», уповноважена Європейського Економічного Сенату в Україні.

Організатори мали на меті дізнатися про актуальний стан ринку консалтингових послуг, окреслити стандарти професійної якості, прокачати фахові навички і систематизувати систему просування і продажів послуг консалтингу на Хмельниччині, Тернопільщині, Чернівеччині та Вінниччині.

Особливість заходу у тому, що ви учасники отримають можливість ознайомитися з унікальним аналітичним оглядом ринку консалтингових послуг регіону, сформованим на основі детального опитування представників бізнесу з одного боку та консультантів – з іншого.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*