Коронавірус на Хмельниччині. Одужали троє родичів. Перша інфікована на Красилівщині

Коронавірус на Хмельниччині. Одужали троє родичів. Перша інфікована на Красилівщині
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Троє хмельничан – члени однієї родини – лікувалися амбаторно, вдома і ось сьогодні у Хмельницькій міській раді повідомили, що усі вони побороли коронавірусну інфекцію COVID-19, повідомляє видання “Є”. 

Загалом у Хмельницькому зафіксовано 15 випадків захворювання, із них 7 одужали, 1 – померла, 1 – в лікарні, 6 – легка форма, лікуються амбулаторно. А в Хмельницькій інфекційній лікарні станом на 9:00 сьогодні, 24 квітня перебувають 19 хворих на COVID-19, (з них одна хвора з Хмельницького), 3 особи із підозрою, з них 1 з міста. Хворих з пневмоніями – 30, в міській лікарні – 1, в міській дитячій – 2. До інфекційної лікарні госпіталізовані 7 осіб: 1 хвора на COVID-19 – 79-річна жителька Красилівського району (вчора у статистичних даних її подавали як зі Старокостянтинівського району. Але з’ясувалося, що жінка проживає у Красилівському, а лікувалася у Старокостянтинівському), 2 особи поступили до лікарні із підозрою на коронавірусну інфекцію та 4 хворих із ГРВІ.

Загалом у Хмельницькій області на ранок 24 квітня 67 випадків захворювання на Covid-19, найбільше – двадцять п’ять – у Чемеровецькому районі.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *