Коронавірус в Україні. Плюс 588 нових випадків за добу

Коронавірус в Україні. Плюс 588 нових випадків за добу
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 4 червня:

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 588 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 38 у дітей та 103 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 141 особу. За добу одужали 602 особи, померли 12 осіб.

▪️ За останню добу проведено 14301 тестування, з яких 10563 методом ПЛР, 3738 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (85), Житомирській області (53) та в місті Києві (77)

▪️ За минулу добу в Україні рекорд тих, хто одужав, і антирекорд за кількістю тих, хто захворів, за весь час пандемії. МОЗ тримає ситуацію під контролем, але наголошує, що у разі недотримання протиепідемічних рекомендацій країна може отримати зростання кількості хворих і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів.

▪️ 3 червня на засіданні Кабміну було сформовано склад команди заступників міністра охорони здоров’я. Першою заступницею призначена Садов’як Ірина Дмитрівна, яка буде відповідати за стратегічний розвиток і стандарти надання медичних послуг в Україні. Заступником міністра охорони здоров’я призначено Кучера Ярослава Олександровича, який буде відповідати за цифрову трансформацію медицини та цифрові стандарти медицини. Іващенко Ігоря Анатолійовича призначено заступником міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції. В його компетенцію входить адаптація євродосвіду до української медицини.

▪️ Сьогодні, 4 червня, 87 річницю свого заснування відзначає Українське товариство глухих. Це товариство налічує понад 42 тисячі людей з вадами слуху.

▪️ Суворий карантин для спортсменів молодше 12 років у басейнах скасовано, дозволено тренування.

▪️ Найближчим часом МОЗ надасть рекомендації щодо роботи аеропортів в умовах пом’якшення карантину. Ці рекомендації наразі розробляють провідні українські спеціалісти з урахуванням європейського досвіду, вимог партнерів і досвіду країн, де відкрито авіасполучення.

▪️ МОЗ залучає до обробки тестувань методом ПЛР лабораторії у великих містах, де очікування результатів може тривати тиждень. Зокрема, залучені лабораторії Держпродспоживслужби та лабораторії Центрів СНІДу.

▪️ Препарат з групи антималярійних ліків гідроксихлорохін не виключений з українських протоколів лікування коронавірусу, і зараз його випробування поновила ВООЗ. У протоколі є чіткий механізм та умови застосування цього препарату.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *