Квітів не буде. Найбільший український виробник квітів знищить більшу частину троянд через падіння попиту

Квітів не буде. Найбільший український виробник квітів знищить більшу частину троянд через падіння попиту
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Тепличний комплекс троянд “Асканія-Флора” в Київській області, що входить групу компаній “Асканія”, планує знищити більшу частину готової продукції через введені в Україні карантинних обмежень і різкого падіння попиту, повідомляє Censor.net.ua.

Про це повідомив комерційний директор “Асканія-Флора” Віктор Федоренко.

“У зв’язку з карантинними заходами різко впав попит на квіти. Наш ринок збуту більш ніж на 90% зосереджений в Україні, а зараз він зменшився до мінімуму, в кілька разів скоротилися відвантаження троянд. За 20 років роботи підприємства ми вперше стикаємося з такою ситуацією. Велика частина готової продукції, на жаль, буде знищена “, – сказав комерційний директор підприємства.

словами Федоренко, актуальним сьогодні є питання про збереження троянд як культури, так як підтримувати роботу теплиць в належному стані затратно. “Ми не знаємо, скільки зможемо протриматися в таких умовах. Це залежить від того, як довго триватиме карантин. Сьогодні ми намагаємося зменшити витрати, але вимикання освітлення і зниження температури дуже негативно вплине на культуру. Важко сказати, чи зможемо ми її відновити”, – зазначив топ-менеджер.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *