Лікарі пояснили, чому не виписують хмельничанку, яка одужала від COVID-19

Лікарі пояснили, чому не виписують хмельничанку, яка одужала від COVID-19
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Перша жінка, у якої виявили коронавірусну інфекції, одужала, повідомляє “Є”.

Перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19 на Хмельниччині виявили 27 березня у хмельничанки, яка повернулася з-за кордону.

А вже 2 квітня у Хмельницькій міській раді повідомили, що контрольний PLR тест першої хворої на COVID-19 показав негативний результат і через 2 днів мали би бути остаточні результати.

Деталі про першу жінку, яка одужала, Оксана Піддубна розповіла під час онлайн брифінгу. Фото: Пресслужби Хмельницької міської ради

Сьогодні, 7 квітня, головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна повідомила, що жінка одужала, але все ще перебуває у лікарні. «У нас вже скоро лусне терпіння, так сильно ми хочемо вписати хмельничанку додому, а вона цього бажає ще більше. Жінка почуває себе гарно, в неї вже немає жодних симптомів.

Ми вже отримали два негативні результати, гідно з алгоритмом – робили їх через день. В неї не виділяється вірус. Але, згідно із наказом, який отримав лабораторний центр, перші такі результати вони все ще мають підтверджувати в Києві. Очевидно, що там велика черга, тому що ми аналізи відправили ще до вихідних, але відповіді й досі не отримали. Якщо результати отримаємо сьогодні, то сьогодні ж жінку і випишемо з лікарні», – пояснила Оксана Піддубна.

Як зазначила лікарка, коли жінку випишуть з лікарні додому, вона все ще має бути 14 днів у самоізоляції, під дистанційним наглядом сімейного лікаря. Зазначимо, що станом на 10:20 сьогодні 7 квітня, у Хмельницькій області 14 лабораторно підтверджених випадків Covid-19. Новий зареєстрований випадок – у мешканця Хмельницького.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *