Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського за обмеження свободи слова.

Відеозвернення Ляшко виклав на своєму Youtube-каналі.

Екснардеп розкритикував доручення Зеленського Кабміну розробити і внести на розгляд Верховної Ради закон про вимоги та стандарти до новин. Він вважає цю ініціативу президента неконституційним наступом на свободу слова і черговим кроком до узурпації влади.

«Доручення Зеленського Кабміну розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект про вимоги та стандарти новин – це неконституційний наступ на свободу слова і черговий крок до узурпації влади. Перед тим, як Зеленський вимагав би розробити стандарти до новин, нехай розробив би стандарти до своїх дебільних жартів, які принижують Україну і кожного українця. Тому я закликаю парламентську опозицію, якщо вона справді є, негайно, наступного тижня розпочати процедуру імпічменту президента Зеленського та усунення його з президентської посади за неконституційні дії, узурпацію влади, наступ на свободу слова і наступ на незалежне правосуддя», – сказав Ляшко.

Також політик повідомив, що планує звернутися до Верховного суду з позовом про визнання неконституційним законопроекту Зеленського.

«Закликаю всіх об‘єднатися, щоб зупинити узурпатора, який веде Україну до капітуляції, хаосу і нового Майдану!» – резюмував політик.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розробити і внести на розгляд парламенту законопроект щодо врегулювання діяльності ЗМІ в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *