«Батьківщина» вимагає справедливості для малих підприємців й ухвалення законопроєктів №5866 або 5866-1, які вирішують їхні проблеми.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час брифінгу у Верховній Раді.

За його словами, закони, які прийняли «Слуги народу», поставили підприємців на межу виживання. Вони, по суті, не дають вести підприємницьку діяльність і змушують звільняти людей.

«Коли нам розповідають, що малі підприємці мають платити якісь «захмарні» податки, то, вибачте, але навчіться збирати податки у першу чергу з олігархів! Малих підприємців сьогодні необхідно підтримувати, як це роблять у країнах ЄС, знижуючи ПДВ, ПДФО тощо, надаючи різну держпідтримку, пільги, що дають можливість бізнесу і людям вижити!» – наголосив Іван Крулько.

Парламентар зауважив, що влада не чує людей, які є основою середнього класу і країни, а коли вони виходять на вулиці – їх звинувачують у бозна-чому.

«З підприємцями не зустрічаються ні керівництво комітетів, ні керівництво парламенту. Їх не чує виконавча гілка влади. Їм щось обіцяють, але нічого не роблять. Приміром, наприкінці минулого року пообіцяли проголосувати закон про відтермінування введення РРО на рік. Закон поставили  на голосування, але провалили, бо самі ж слуги не прийшли на засідання. Тобто фактично обманули людей», –  нагадав Іван Крулько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *