Малозабезпечені скоро отримають допомогу від держави, – Аваков

Про таке висловлювання міністра внутрішніх справ повідомляє Телеграм-канал МВС.

Арсен Аваков: Уряд прийняв рішення допомогти малозабезпеченим людям пережити період карантину

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поки що не можливо спрогнозувати, коли закінчиться карантин, за найоптимістичнішими прогнозами до нормального життя можна буде повернутися з 15 травня.

«Особисто моя точка зору, повертатися до нормального життя країна почне не раніше 15 травня. З іншого боку, зараз дуже важливий момент атаки епідемії. Якщо дотримуватися карантину, а не нагороджувати одне одного вірусом, то ми можемо збити рівень віруса, не доводячи до критичних втрат»,- заявив Арсен Аваков.

Міністр наголосив, що Уряд та Президент напрацювали ряд ініціатив, які допоможуть українцям пережити непростий період карантину.

«Найближчими днями малозабезпечені українці отримають допомогу від держави. Уряд та Президент прийняли рішення виплачувати грошову допомогу. Одна категорія людей буде отримувати допомогу відразу. Інша – після затвердження Верховною Радою змін до бюджету, які запропонував Уряд», – зазначив він.
Арсен Аваков підкреслив, що окремо Уряд працює над допомогою сектору економіки.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що поліція, рятувальники, прикордонники та нацгвардійці, забезпечені всім необхідним та продовжують виконувати всі завдання, які на них покладені.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*