“Медовий місяць” від “Чорного квадрату” скоро в Хмельницькому

Уже в понеділок, 22 лютого хмельничани матимуть змогу знову насолодитись феєрією гумору та романтичних почуттів від уже улюбленого колективу театру “Чорний квадрат”.

При чому не один раз, а двічі. Оскільки заплановано дві вистави в один день. На 19-00 та 16-30. Спочатку так задумувалось через карантинні обмеження, оскільки глядачі у залі повинні сидіти у шахматному порядку – через одне місце. Але, зважаючи на те, що місця на 19-ту уже майже всі продано, то такий хід виявився виправданим і для організаторів, і для глядачів.

Про виставу

Вистава за однойменною п’єсою Габріелла Баріллі. Дуже жіноча вистава, але, звичайно про нас – чоловіків.
Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних і закономірних висновків….


Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про один фаллоіммітатор…
Лора – впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки – лише іграшки в її руках.


Катя – успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка до сих пір вірить в казковий happy end, і все ще чекає свого принца.
Валя – персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п’єси. Сім років вона розігрувала виставу під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить – свобода, свобода, свобода!!! Але… через два тижні життя подруг докорінно змінюється.
Георгій – він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.
Вистава не призначена для людей з святенницьким ставленням до світу. Кілька разів використовується ненормативна лексика.
Рекомендується до відвідування з близькими подругами або закоханими парами.
Жінкам без почуття гумору вхід категорично забороняється. Легка комедія на вічні теми: кохання, зради і розуміння.

В головних ролях:

Ірина Басій
Ірина Гатун
Олена Вахрамєєва

Буде цікаво та весело! Запрошуємо усіх 22 лютого у Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького.

Квитки в касі театру

Або на karabas.com

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*