Мер Нетішина Олександр Супрунюк: про нових хворих на коронавірус, ситуацію на ХАЕС та підтримку Симчишина

Мер Нетішина Олександр Супрунюк: про нових хворих на коронавірус, ситуацію на ХАЕС та підтримку Симчишина
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

З часу початку карантину міський голова міста енергетиків став одним із найпомітніших ньюзмейкерів у нашій області. Особливо його відрізняють від інших часто різкі але справедливі заяви стосовно жителів міста, посадовців і священнослужителів. Ось і в цей раз його пост у Фейсбуці мало кого залишив байдужим. Далі пряма мова:

Пізно ввечері надійшла додаткова інформація- ще в трьох нетішинців лабораторно підтверджено короновірус.

Маємо загалом 37 чоловік. Всі контактні з попередніми хворими. Один працівник ХАЕС, одна дитина, та одна пенсіонерка.

Постійно моніторимо джерела та динаміку. Можна константувати-ми не змогли локалізувати сплах. Причин багато, але основна-нам не надали вчасно дані про прихожан, що відвідували храми на пасху. Самі прихожани не звязувались з лікарями, лише коли ставало зле. Вони виявлялись при опрацюванні контактних. Далі вірус поширився в сімейному колі. Більшість контактних членів сімей інфіковані 100%. Далі пішли сусіди, які тісно контактували, мали спільний коридор (відмурований за рахунок поверхового коридору) а серед членів сімей є працівники ХАЕС, підприємств та установ міста. Не всі інфіковані давали правдиву інформацію про контакти та про перебіг хвороби. Гальмує виявлення і затримка на 3-5 днів з тестуванням, через завантаженість лабораторіі в Хмельницькому. Жодного підтвердженого випадку інфікування через магазини, під‘ізди, ліфти, наразі не виявлено. Тому при дотриманні санітарних вимог, інфікування малоймовірно. Опрацьовуємо послаблення карантинних заходів. Викликає занепокоєння стоматологічні та косметичні послуги. Також автобусне сполучення. В звязку з тим, що кількість хворих збільшилася, дав розпорядження оприлюднювати в соцмережах адреси будинків, під’їзди та поверхи де є інфіковані. (Бо оповіщення через старших по будинках неефективне.) Без прізвищ і адрес. Також на поверсі працівники ЖКО чи ОСББ повинні обовязково персонально попередити сусідів, про наявність хворого та проінструктувати про заходи безпеки. Відповідальний перший заступник Романюк І.В. Жителів прошу реагувати адекватно. Більшість інфікованих стали невинними жертвами.

Передзвонив міський голова Хмельницького, Симчишин О.С. Незважаючи на великий об’єм проблем в своєму місті, переживає і за нас. Запропонував допомогу, та повідомив, що хворі з Нетішина під його контролем. Дякую, пане Олександре від громади Нетішина.

За спостереженнями спеціалістів, вірус підступний. Спочатку зявляються симптоми, через кілька днів нормалізується. Друга хвиля-хвороба прогресує. Після нормалізаціі стану хворих інколи наступає раптове погіршення та летальні випадки. Тому не розслабляйтесь. Але і не панікуйте. У нас в Нетішині і в Хмельницькому є хороші лікарі. Всім здоров‘я. Все буде добре.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *