Вироком Славутського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.  

Нетверезий чоловік після застілля прокинувся посеред ночі та почав з’ясовувати стосунки із жінкою. Під час сварки накинувся на неї з молотком, який лежав під ліжком, бив переважно в область голови та обличчя. Коли потерпіла вихопила знаряддя злочину з рук кривдника, він продовжив лупцювати її кулаками та палицею. Рятуючи своє життя, жінка втекла з будинку, але агресор наздогнав її посеред вулиці, де, через отримані тілесні ушкодження, померла. 

Вироком Славутського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі. 

«Засуджений оскаржив вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку, однак завдяки принциповій позиції прокуратури його доводи відхилено», – повідомив начальник відділу обласної прокуратури Олексій Луговий. Вирок місцевого суду набрав законної сили.

Читайте також: У Хмельницькому гамували дебошира

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *