Мешканець Летичева елекровудкою наловив більше тисячі рибин. І отримав кримінальну справу за цей рекорд

Мешканець Летичева елекровудкою наловив більше тисячі рибин. І отримав кримінальну справу за цей рекорд
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Викрито порушника, який за допомогою електровудки виловив 1045 екземплярів риби, – Хмельницький рибоохоронний патруль.

10 травня 2020 року завдяки злагодженій роботі Хмельницького рибоохоронного патруля, Рибоохорони ТОВ «Тихий Дніпро» та Летичівського РВ ГУНП у Хмельницькій області викрито грубе порушення правил рибальства.

Близько 01 години ночі виявлено порушника, мешканця смт. Летичів, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – електровудкою. Інцидент стався на р. Південний Буг, в с. Марківці Летичівського району Хмельницької області. Громадянин виловив 1045 екз. риби, а саме: 1039 екз. карася сріблястого, 4 екз. коропа, 1 екз. судака та 1 екз. окуня. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 110 кг. Завдано збитків у розмірі 19 414 грн.

Оскільки в даному випадку містилися ознаки кримінального правопорушення, працівниками правоохоронних органів було внесено відомості до ЄРДР.«Використання електровудки ставить під загрозу природне відтворення іхтіофауни. Адже цей пристрій вбиває не тільки рибу, але і її ікру. Більша частина ураженої риби тоне і браконьєрам не дістається, а та, що вижила – втрачає репродуктивну функцію. Саме тому майже неможливо об’єктивно порахувати збитки від такої незаконної діяльності», – заявив начальник Хмельницького рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація: Хмельницький рибоохоронний патруль нагадує, що з першого квітня 2020 року на Хмельниччині розпочалася весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Закликаємо суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтримці сталих запасів риби.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *