Міський голова Кам’янця: “Як людям виживати??”

Міський голова Кам’янця: “Як людям виживати??”
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Учора очільник Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич звернувся до жителів міста, повідомляє Podillyanews.com з посиланням на Фейсбук-сторінку міського голови Кам’янця-Подільського.

Міський голова закликав кам’янчан залишатися вдома:

“Якщо будемо поводитися так, як цими вихідними, коли виглянуло сонці і всі одразу ринули на вулицю, то епідемії не уникнути”.

Окремо Михайло Сімашкевич звернувся до власників аптек і торговців, які, як завжди, підняли ціни на свій товар:

“Як людям виживати? Нікого не цікавить. Уряд і президент у своїх зверненнях лише говорять про це, але жодних дій немає”.

Мер зазначив, що виконавчий комітет, тобто всі його працівники, підуть у відпустки за власний рахунок, як і вся адміністрація, заступники і сам очільник міста. Це робиться з метою заощадження коштів на випадок погіршення ситуації.

Читайте також: Браковані респіратори продавали в аптеці у Хмельницькому

“Сьогодні хочу повідомити, що бюджет пустий. Ми з потугами виплатили заробітню плату медикам, освітянам, а службовцям ще не закрили досі. Тому, ті депутати, які досі звертаються, що треба перерозподіляти кошти і збирати сесії, нехай спочатку поцікавляться де взяти гроші для цього, якщо казна на нулі”.

Михайло Сімашкевич подякував небайдужим мешканцям міста, підприємцям за допомогу медзакладам. Він повідомив, що у міські лікарні завезено засобів захисту і дезінфекції на суму понад 1,5 мільйони гривень. Детальніше у відеозверненні:

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *