Міський голова Славути Василь Сидор нагадав депутатам Верховної Ради України про страшні наслідки так званих «диктаторських законів Януковича», прийнятих парламентом 16 січня 2014 року.

Шановні депутати! Вас обрала більшість і ви повинні виправдати довіру людей. Усі ми сьогодні спостерігаємо негатив з прийняттям закону про землю, внесенням змін до Конституції України, через які втрачається право людей на державну допомогу, освіту, медицину тощо. Маючи гіркий досвід попередньої влади, закликаємо підходити до прийняття законодавчих актів виважено, та,  в першу чергу консультуючись з громадянами, не забуваючи про те, що саме вони надали вам владу. Перш ніж голосувати за антинародні антиконституційні рішення подумайте про наслідки“, – зазначається у зверненні.

Нагадаємо, що «закони» були ухвалені з грубим порушенням регламенту та, попри гостру критику, підписані Президентом наступного дня. Ці законодавчі акти, на думку більшості експертів, обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *