Міськрада: платити комуналку під час карантину – необхідно!

Міськрада: платити комуналку під час карантину – необхідно!
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Останнім часом поширюється інформація, що, начебто, у період карантину платити за комунальні послуги (в тому числі, за воду і стоки) не потрібно. Дзвінки із подібними запитаннями надходять до МКП “Хмельницькводоканал” щодня і у великій кількості.

Звертаємося до Вас із проханням не довіряти інформації, яка не містить посилань на офіційні джерела та не має жодного документального підтвердження від органів місцевої та державної влади.

Під час карантину не застосовуватимуться штрафні санкції за несвоєчасну плату за житлово-комунальні послуги, а також не може бути призупинено надання послуг у зв’язку із заборгованістю. Детальніше — тут. 

Однак це не є приводом не платити за спожиті воду і стоки. Навіть у період карантину підприємство продовжує працювати в штатному режимі, необхідно вчасно оплачувати електроенергію, платити податки та збори, виплачувати заробітну плату працівникам тощо. Тому закликаємо кожного не зволікати, а заплатити за спожиту воду і водовідведення. Як це можна зробити, не виходячи з дому — читайте за посиланням. Але спершу не забуваємо передати показники. Для цього є чимало способів, описаних тут

Мийте руки та бережіть себе і близьких. А про те, щоб у вас була вода, ми подбаємо. Як і раніше, 24/7.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *