Міста Хмельниччини атакує грип

 Нещодавно у ЗМІ повідомлялося, що у школах Кам’янця-Подільського оголосили карантин. Міський голова Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив: “Вживаємо відповідних заходів. Карантин триватиме від завтра (авт. – 23 січня) по 3 лютого включно. Садочки поки працюють у звичному режимі”.

Вже учора виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголосив про призупинення навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах Нетішинської громади та обмеження у роботі спортивних та мистецьких закладів. Роботу дошкільних навчальних закладів міста наразі не припиняють, але посилюють дезінфекційні заходи.

Ще одним містом, що вводить карантинні заходи, стала Шепетівка.

Управління освіти Шепетівської міської ради повідомило:

“У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворювання на грип та ГРВІ у 2-11-х класах Шепетівського ЗОШ №6 та 2-4-х класах Шепетівської СЗОШ №2 тимчасово призупиняється освітній процес з 28 січня 2020 по 07 лютого 2020 року. Учні 1-х класів ЗОШ №6, СЗОШ №2 з 28 січня по 03 лютого 2020 року перебуватимуть на канікулах. У разі ускладнення епідемічної ситуації для них буде призупинено освітній процес з 04 лютого по 07 лютого 2020 року”.

Рашіше повідомлялось, про призупинення освітнього процесу в 1-3 класах Шепетівського НВК «ЗОШ І-Ш ступенів – гімназія»  з 23 січня по 2 лютого 2020 року.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*