МОЗ визнав – заборона на прогулянки потрібна лише для залякування громадян

МОЗ визнав – заборона на прогулянки потрібна лише для залякування громадян
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Заборона на прогулянки в парках не покращує епідеміологічну ситуацію в країні, а потрібна лише для психологічного тиску на українців.

Про це заявив в інтерв’ю “Лівому берегу” заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє “ДС”. “Є питання епідеміології, а є питання психології. Ніколи в житті українець не зрозуміє, що є карантин, якщо можна спокійно вийти і піти погуляти в парку, спілкуватися з родичами, друзями, пити каву і тому подібне. Багато заходів, прийняті, можливо, не мають під собою епідеміологічного підстави, але вони впливають на соціальний розрив. Такі комплексні заходи придумані не нами. Ми вивчали механізми, читали наукові статті, і бачили, що в інших країнах це вплинуло “, – заявив Ляшко.

При цьому у нього уточнили, чи має він на увазі вплив саме на психологію громадян. “Так, і вплив значне, – підтвердив головний санітарний лікар. – Я вам скажу, що коли обробляються під’їзди дезинфікуючим засобом, люди похилого віку змушують себе сидіти вдома, тому що вони бояться тієї хімії більше, ніж коронавируса”.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *