Міністерство внутрішніх справ планує розширити мережу Центрів безпеки, які об’єднають поліцію, швидку допомогу та пожежну службу.

Нова ініціатива вже проходить випробування в низці регіонів України.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час зустрічі з урядовцями та представниками місцевого самоврядування, повідомила пресслужба МВС. Такі розширені Центри безпеки значно спростять процедуру звернення для громадян, зазначив міністр, – пише Оbozrevatel.

За словами Монастирського, наразі в кількох регіонах уже проходить випробування нова ініціатива. Зараз в Україні створено 31 Центр безпеки, найбільше їх – на Донеччині. До кінця 2021 року МВС планує створити спільно з територіальними громадами ще 5 таких закладів.

Денис Монастирський під час зустрічі з урядовцями та представниками місцевого самоврядування

МВС, зокрема Національна поліція, є єдиними структурами, хто у встановлені законом терміни привели свої служби у відповідність із новим адміністративно-територіальним устроєм. На цьому під час зустрічі наголосив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Він розповів про напрацьовані інструменти організації співпраці, зокрема про проєкт “Поліцейський офіцер громади”. За словами міністра, за 2 роки по всій країні відкрито понад 30 офіцерських станцій, де працюють офіцери громади.

Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що наразі проєкт “Поліцейський офіцер громади” має високий рівень довіри у населення і для свого розвитку потребує державного підходу та спільних зусиль, зокрема фінансової підтримки, і Нацполіції, і органів місцевого самоврядування.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін наголосив, що відповідно до найкращих європейських практик, у всіх регіонах мають запрацювати більше добровільних пожежних дружин, особливо у віддалених від основних пожежних частин і важкодоступних населених пунктах.

Читайте також: Чому на Хмельниччині закривають школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *