“На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин” 40-річний чоловік отримав вирок за ляпаси 5-річному хлопчику

“На ґрунті раптово виниклих  неприязних відносин” 40-річний чоловік отримав вирок за ляпаси 5-річному хлопчику
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У вересні цього року 40-річний житель села Липки Старосинявського району на веранді будинку, де мешкає, двічі вдарив 5-річного хлопчика долонею по обличчю.

Вчинив він так «на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин до малолітнього».

Про це йдеться у вироку Старосинявського районного суду, який  визнав чоловіка винним у заподіянні дитині умисного легкого тілесного ушкодження (ч.1 ст. 125 КК України).

«У хлопчика медики діагностували підшкірні крововиливи лівої щоки і правої виличної ділянки, які за своїм характером є тілесними ушкодженнями легкого ступеня тяжкості, що мають незначні скороминучі наслідки», – зазначають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Між законним представником малолітнього потерпілого, за участі практичного психолога,  та обвинуваченим укладена угода про примирення, за умовами якої чоловік повністю визнав свою винуватість та щиро розкаявся. Сторони також узгодили покарання у виді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

В суді сторони кримінального провадження підтвердили, що укладення угоди про примирення є добровільним. Тож суд затвердив угоду і призначив винному покарання – 510 гривень штрафу.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *