На 12 маршрутах Хмельницького визначили нових перевізників

У мерії визначили нових перевізників на 12 маршрутах громадського транспорту, а решта залишилися з тимчасовими 

Відбулося засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, на якому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міста, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією пресслужби мерії, загалом на конкурс виносилось 11 об’єктів із загальною кількістю маршрутів – 16.

Свої конкурсні пропозиції подало 4 перевізника-претендента – ТОВ “Рембуд-транс”, ХКП “Електротранс”, ПП “АвтоГаз-Захід” та ФОП Марценюк В.М. Конкурсний комітет розглянув усі надані документи, результати конкурсів наступні:

– маршрут № 2 “Вул. Північна – Ракове”: переможець ПП “АвтоГаз-Захід” (планується укладання договору на п’ять років);

– маршрут № 2а “Вул. Північна – Ракове”: переможець ФОП Марценюк В.М. (планується укладання договору на п’ять років);

– маршрути № 9 “Вул. Староміська – Лезневе-2”, № 43 “Керамзитовий завод – Лезневе”, № 18 “Вул. Верейського – Ракове”, № 19 “Ракове – Озерна”, № 27 “Озерна – Ружична” та № 55 “Лезневе – Ракове”: переможець ТОВ “Рембуд-транс” (планується укладання договорів на п’ять років);

– маршрути № 20 “Катіон – Лезневе” та № 52 “Катіон – Ракове”, переможець ХКП “Електротранс” та маршрути № 23 “Катіон – Книжківці” та № 50 “Вул. Волочиська – Вул. Заводська”: переможець ТОВ “Рембуд-транс” (планується укладання договорів на один рік).

Для участі у конкурсах № 3 (маршрут № 15 “Залізничний вокзал – Речовий ринок”), № 4 (маршрут № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”) та № 10 (маршрути № 28 “Вул. Північна – Лезневе” та № 32 “Ракове – Автостанція № 1”) від перевізників-претендентів не було подано жодної конкурсної пропозиції. Таким чином, по цих об’єктах конкурси не відбулися. Як наслідок, заплановано призначення тимчасових перевізників для обслуговування вказаних маршрутів, з укладенням договорів терміном на 3 місяці.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, як організатор конкурсу, після опрацювання матеріалів проведених конкурсів, прийматиме рішення щодо переможців конкурсів та укладання з ними договорів.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*