На борту заблокованого коронавірусом nCoV лайнера Diamond Princess є хмельничанка

На борту заблокованого коронавірусом nCoV лайнера Diamond Princess є хмельничанка
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Як стало відомо редакції ХмельницькиNews, хмельничанка знаходиться на борту лайнера Diamond Princess у складі команди екіпажу. Молода дівчина працює стюардом. Вона одна із 25 українців, що працюють на борту цього корабля. Усього на на ньому перебувають близько 3700 пасажирів та членів екіпажу із понад 50 країн.

Загалом на лайнері коронавірусом інфіковані вже 70 людей, повідомила в неділю, 9 лютого, місцева газета The MAINICHI із посиланням на японське міністерство охорони здоров’я, праці та добробуту. Вік виявлених у неділю шістьох інфікованих – від 20 до 70 років, у них наразі немає серйозних симптомів хвороби.

Серед українців підтверджено один випадок захворювання вірусом. Хлопець, у якого виявили коронавірус 2019-nCoV, є членом екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, йому 20 років, інформує NHK. Він став першим українцем, в якого діагностували цей коронавірус.

Той факт, що в українця з круїзного лайнера Diamond Princess виявили коронавірус 2019-nCoV підтвердив департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

«Є один інфікований громадянин України, член екіпажу круїзного лайнера, що знаходиться на рейді біля берегів Японії. Особу встановлено. Розміщено в лікарні. Стан задовільний. Із шпиталізованим підтримується зв’язок. Ситуація на контролі Міністра закордонних справ та Посольства України в Японії», – повідомив директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, наразі українця зняли з лайнера і перевезли до лікарні в столиці Японії. Там він перебуватиме в ізоляції під відповідним медичним спостереженням щонайменше 14 днів.

Також у МОЗ наголосили, що Державна прикордонна служба України має перелік усіх 25 громадян України, які перебувають на лайнері Diamond Princess. Після того, як вони повернуться в Україну, за ними буде встановлено медико-санітарне спостереження. Утім, дата їхнього повернення наразі невідома.

Загалом медики перевірили на коронавірус 336 людей з цього лайнера.

Додамо, що лайнер Diamond Princess рухався за маршрутом Кагосіма-Гонконг-Окінава. Круїз розпочався 20 січня. Згодом кілька людей почали скаржитися на здоров’я, тому вирішили обстежити всіх, хто був на борту. Ймовірно, люди могли заразитися від пасажира з Гонконгу. Відомо, що 80-річний чоловік, який прилетів до Японії на літаку, був на борту Diamond Princess з 20-го по 25 січня. Згодом, коли він вже повернувся до Гонконгу, в нього виявили коронавірус.

Лайнер помістили в порт Йокогама на двотижневий карантин.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *