На Чемеровеччині посилюють протиепідемічні заходи

На Чемеровеччині посилюють протиепідемічні заходи
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Через ускладнення ситуації із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у Чемеровецькій ЦРЛ тестуватимуть медичний персонал, а хворих надалі госпіталізуватимуть в інші лікарні, повідомляє podillyanews.com.

На вчорашньому позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) було прийнято низку рішень, якими вводяться додаткові протиепідемічні заходи на території Чемеровецького району. Як повідомила щойно на брифінгу заступниця голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька, кількість хворих у Чемеровецькому районі наразі найбільша на території області. Зокрема, відповідно до протоколу засідання, Хмельницький обласний лабораторний центр повинен провести ПЛР-тестування хворих та медичного персоналу КНП “Чемеровецька ЦРЛ”.

Також буде припинена госпіталізація хворих до цього медичного закладу – їх направлятимуть на лікування до Кам’янець-Подільської міської лікарні та Городоцької центральної районної лікарні за принципом територіальної доцільності. Крім того, посилять протиепідемічний режим у Чемеровецькій ЦРЛ при доліковуванні хворих, з активним спостереженням за станом їхнього здоров’я не менше 14 днів.

Спостерігатимуть і за контактними особами з числа медичного персоналу Чемеровецької райлікарні, особливо за тими, які перебувають на самоізоляції з позитивним результатом ПЛР-тестів.

На період Великодніх свят керівництво району зобов’язали заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям з 20.00 години 17 квітня 2020 року до 00.00 години 20 квітня 2020 року.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *