Родина з села Голосків стала першою патронатною сім’єю у Хмельницькій області.

Учора, 15 липня, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та патронатні вихователі Сторожук Алла та  Анатолій (с. Голосків Кам’янець-Подільського району) підписали договір про надання послуги з патронату над дитиною.

Предметом договору є надання патронатними вихователями послуги з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини/дітей у сім’ї патронатного вихователя на період подолання ними та біологічними батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин на термін до 6 місяців.

Якщо Ви – сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей (дорослих або підліткового віку), проживаєте на території нашої громади на спільній (власній чи орендованій) житловій площі, небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, до дітей, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах та маєте бажання більш детально дізнатися про умови та можливості оформлення патронату над дітьми зверніться до нас: м.Хмельницький, Львівське шосе 10/1, hocsssdm@ukr.net тел. (0382) 765558, 650238

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *