На кордоні між Хмельницькою та Тернопільською областями розгорнули найдовший держаний прапор, як символ єдності та неподільності наших територій.

Три тисячі людей, одягнених у вишиванки, тримали 3-кілометровий прапор на кордоні областей: між громадами Гуківської та Скала-Подільської територіальних громад. Загалом державний стяг мав довжину по 1500 метрів з кожної із сторін, завдяки чому генеральна директорка Книги рекордів України Ганна Крисюк зафіксувала встановлення Національного рекорду України у номінації «Найдовший прапор Єдності Українського народу» у вигляді стрічки у кольорах Державного Прапора України.

Учасниками заходу стали очільники областей, керівники міст та територіальних громад, представники депутатських корпусів обласних рад та мешканці громад.

Учасники свята також вшанували пам’ять визначного українського діяча, командира УПА Романа Шухевича, який, за переказами, знайшов спочинок саме ту, на схилах Збруча, та невідомого солдата, поклавши квіти до пам’ятних знаків.

Окрім того, кожний присутній мав можливість взяти участь в акції «Заплетемо Україну разом». Для цього потрібно було написати на синьо-жовтій стрічці своє побажання для нашої країни, кожного громадянина та прикріпити її на встановленому стенді, утворивши мапу України.

За інформацією пресслужби ОДА

Читайте також: На Шепетівщині учениця розмалювала автобусну зупинку 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *