На річці Горинь у Славуті побудували мікрогідроелектростанцію потужністю до 200 КВт для виробництва екологічно чистої електроенергії. Про це повідомляють на сайті міста Славута.

Не завершеними залишаються впорядкувальні роботи.

Як раніше зазначав представник ТОВ «Славгідро», технічний консультант Віктор  Бойко, перед тим, як розпочати зведення мікрогідроелектростанції було детально вивчено технічні характеристики, проведено екологічні експертизи, аби уникнути погіршення стану берегів, русла та дна річки, зміни швидкості течії, замулення, погіршення показників вмісту кисню, температури води, падіння рівня ґрунтових вод, обміління на нижніх створах влітку тощо.

 ТОВ «Славгідро» відповідально  підійшло до проектних робіт та будівництва мікро-ГЕС.

ГЕС працюватиме в автоматичному режимі, дотримуючись санітарних мінімумів. Робота станції припинятиметься при зниженні рівня води, не забираючи її у річки.

P.S. Вироблену електроенергію, яка спрямовуватиметься в загальну систему України, купуватиме Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Щорічні відрахування до міського бюджету складатимуть понад 1 млн. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток Славутської міської ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *