У центрі міста ремонтують сходи, що ведуть до підземки поруч ТЦ «Квартал». Бетонне покриття, якому вже понад 30 років почало розсипатися під ногами перехожих, а гранітні плити почали руйнуватися. Жителі неодноразово скаржилися, що ходити незручно, а такі сходи у центрі міста виглядають неестетично.

«Я часто ходжу тут і там багато було вибитих сходинок, я вважаю що потрібно міняти на щось надійніше, щоб не змінювати через пару місяців знову», – стверджує хмельничанка.

На облаштування сходів, що розташовані біля ТЦ «Квартал» витратять 50 тисяч гривень з бюджету тергромади. Тут також планують оновити пандуси, їх розширять для зручності користування візочками різних типів.

«Поточні ремонти, які відбувалися у попередні роки, коли десь одна-дві плити обірвалися і їх назад кріпили, ніякого довгого ефекту не давали. Тому ми змінюємо гранітні плити на бетонні поребрики та бетонну бруківку», – розповідає Василь Новачок, заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури у сюжеті ТРК «Місто».

Таке покриття має служити 10-15 років без заміни та ремонтів. КП «БРЕД», яке є утримувачем цієї підземки підписало угоду з підрядною організацією, які відповідно і виконують ремонт.  

«Кошти виділені, які передбачені для КП «БРЕД» для утримання вулично-дорожньої мережі підземних переходів на рік», – додає Василь Новачок.

На ремонт решти виходів потрібно ще 800 тисяч гривень, але грошей на це поки не виділили.

Читайте також: Навчання з основ цивільного захисту та тероборони проведуть у Хмельницькому (графік) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *