До поліції Шепетівщини надійшло три повідомлення про шахрайські дії стосовно мешканців м. Шепетівка та м. Нетішин. Аферисти збагатились на загальну суму 30 000 гривень.

У першому випадку аферисти під приводом заміни грошових коштів на купюри нового зразка заволоділи заощадженнями шепетівчанина. 82-річний дідусь віддав шахраям вісімнадцять з половиною тисяч гривень, зловмисника натомість пообіцяли повернути йому кошти наступного дня.

У другому випадку спрацювала схема «здаю житло». На інтернет-платформі оголошень нетішинець відшукав начебто орендовану квартиру. «Власник» житла вимагав передоплату у розмірі 9 тисяч гривень. Потерпілий перерахував кошти, а згодом дізнався, що його обманули.

Ще один мешканець міста енергетиків потрапив у тенета шахраїв. Хлопець перерахував кошти за спортивну сумку невідомим особам у розмірі 1800 гривень. Врешті товар не отримав,зв’язок з псевдопродавцями зник. Правоохоронці кожного дня застерігають та попереджають жителів Шепетівщини про різноманітні схеми шахраїв та вкотре наголошують бути уважними.

Читайте також: В Україні вводять самоізоляцію при в’їзді через штам “Омікрон” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *