На телефонні дзвінки хмельничан відповідав Михайло Кривак

На телефонні дзвінки хмельничан відповідав Михайло Кривак
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Відбулася чергова пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Цього разу із хмельничанами спілкувався секретар міської ради Михайло Кривак.

Протягом години поступило 9 дзвінків.

Більшість людей цікавились можливістю отримати матеріальну та соціальну допомогу від міської ради. Окрім того, мешканці запитували, щодо продовження карантину, послаблення заходів та діяльності суб’єктів господарювання на території міста.

Щодо допомоги мешканцям міста відповідні звернення були скеровані до управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради. Адже особи, котрі перебувають на обліку в міському територіальному центрі, мають можливість скористатися такою послугою. Люди похилого віку, які не перебувають на обліку в терцентрі, але хочуть, щоб продукти доставили до них додому, можуть звернутися за номерами телефонів 068 275 14 79 або 063 27 40 692 з 9.00 до 17.00 години щодня, крім вихідних. Варто звернути увагу, що придбання товарів здійснюється за кошти клієнта. Послуга доставки безкоштовна. Закупівлю необхідних продуктів, товарів та медикаментів здійснюватимуть соціальні працівники, клієнту передаватимуть чек.

За усіма проблемними питаннями, з якими телефонували хмельничани, надано доручення відповідним структурам з метою більш детально їх вивчити та повідомити про результати розгляду звернень.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *