На Хмельниччині 21 тисяча споживачів отримає компенсацію за електроенергію

Майже 21 тисяча родин Хмельниччини має право на отримання від держави компенсації за електроопалення.

Про це повідомили в Департаменті регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Хмельницької облдержадміністрації., повідомляє ХМ-Інсайд.

Днями Верховна Рада схвалила зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», якими визначається право окремих категорій громадян на компенсацію у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію і скасуванням пільг з 1 січня цього року.

Відшкодування отримають ті, чиї домівки не газифіковані, не підключені до централізованого газопостачання і обігріваються за допомогою електроопалювальних установок.

«На Хмельниччині еклектрику для опалення свого житла використовують понад 13 тисяч абонентів, у тому числі 800 негазифікованих господарств. Усі вони отримають компенсацію. Окрім того, таку підтримку від держави матимуть близько 7 тисяч багатодітних родин, а також прийомні сім’ї та будинки сімейного типу», – зазначила директорка Департаменту Віра Бригадир.

Додала, що загалом по Україні на ці цілі з бюджету планується виділити 1 мільярд 400 мільйонів гривень. Механізм виплати не передбачатиме участі людей у процесі отримання цих компенсацій – усе відбуватиметься автоматично.

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року встановлено єдину ціну на електроенергію для всіх побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт. Водночас, передбачені заходи для захисту населення від зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*