На Хмельниччині акція «Твоя енергонезалежність» вийшла на завершальний етап

На Хмельниччині акція «Твоя енергонезалежність» вийшла на завершальний етап
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Аби зекономити на газі під час холодів, у ощадливих жителів області залишився час до 30 вересня.

В рамках останнього етапу акції «Твоя енергонезалежність» ціна блакитного палива на зиму складає 5,49 грн за кубометр.

Наразі понад 2100 подолян подбали про свою енергонезалежність, зарезервувавши на опалювальний період більше 2 млн кубометрів блакитного палива. У порівнянні з минулим роком кількість підписників другого сезону акції вже зросла.

«Фіксовані ціни на газ у час, коли споживання і вартість блакитного палива найбільші, дозволять захистити домашні бюджети жителів Хмельниччини. На думку незалежних експертів, взимку ціна енергоресурсу може сягнути 7 грн за кубометр. Тому, придбавши, наприклад, тисячу кубометрів газу за акційною ціною, споживач зекономить приблизно півтори тисячі гривень, – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький. – Після закінчення холодів блакитне паливо зазвичай дешевшає. Таким чином вигідна пропозиція дозволить заощадити саме тоді, коли і потрібно, а подолянам варто поквапитися, аби встигнути вигідно замовити газ на опалювальний сезон».

Укласти договір на участь в акції жителі області можуть в Особистому кабінеті на сайті 104.ua (https://bit.ly/3htaDrK), у центрах обслуговування клієнтів та відділеннях ТОВ «Хмельницькгаз Збут», а також за телефонами Контакт-центру: (067)-01-14-104 або (0382)-686-504.

До речі, більше половини підписників «Твоєї енергонезалежності» замовили газ на зиму онлайн – за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua.

Використати створений запас блакитного палива необхідно з 1 жовтня 2020 року до 31 березня наступного. Якщо подоляни не встигнуть спожити увесь акційний резерв енергоресурсу, «Хмельницькгаз Збут» поверне залишок коштів або зарахує його для майбутніх платежів. 

Детальні умови акції: https://bit.ly/2CYMMRC 

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *