На Хмельниччині до трьох років ув’язнення засудили торговця метадоном

У вересні-жовтні минулого року правоохоронці задокументували декілька фактів збуту 39-річним жителем Волочиського району наркотичних таблеток. Затримали його під час чергового збуту метадону.

22 жовтня 2020 року працівники Волочиського відділення поліції під час збуту чергової дози метадону затримали 39-річного жителя одного із сіл району.Встановлено, що чоловік приймав участь у програмі замісної підтримувальної терапії хворих з наркотичною залежністю та у лікувальних цілях отримував у Волочиській районній лікарні таблетки метадону. З метою заробітку частину з них зловмисник вирішив продавати.

Нещодавно Волочиський районний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого чч. 1, 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та визначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

За інформацією СК обласної поліції

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*