22 вересня 2021 року працівниками Управління Держрибагентства у Хмельницькій області, завдяки зверненню небайдужих громадян на гарячу лінію, зафіксовано факт загибелі водних біоресурсів.

Спільно із заступником начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Старокостянтинівського Управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області та директором Старокостянтинівської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби в присутності місцевого жителя села Сахнівці було обстежено р. Случ між с. Красносілка та с. Сахнівці Старокостянтинівської МТГ Хмельницького району Хмельницької області.

У результаті обстеження зафіксовано загибель водних біоресурсів у кількості 247 екз., а саме: товстолоб – 3 екз., лящ – 7 екз., ротань – 1 екз., карась сріблястий – 192 екз., короп – 5 екз., плітка – 27 екз. та червонопірка – 12 екз.

При обстеженні водного об’єкта встановлено: вода у р. Случ сіро – зеленого кольору, у повітрі відчувається запах аміаку. Також на поверхні водойми спостерігалися масляні плями.

Під час обстеження, працівниками Держпродспоживслужби, відібрано проби води у трьох різних місцях. При візуальному обстеженні встановлено, що водні біоресурси були без зовнішніх пошкоджень.

Висновок про те, що стало причиною масової загибелі водних біоресурсів фахівці на дадуть після результатів проведення лабораторних досліджень.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян повідомляти про усі виявлені факти загибелі водних біоресурсів на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля: (068) 384 98 10.

Читайте також: Вранішній землетрус: подробиці 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *